Zábava pro celou rodinu

Hledáte skvělou zábavu pro celou rodinu? Rádi byste zapojili všechny členy a přesvědčili se, že něco v nich je? Máme jedinečnou příležitost, u které se zabavíte a přitom se ukáže jak se rodina zachová v nepříjemných složitých okamžicích, kdy na vás tlačí čas. Kdo se ujme vedení a kdo naopak se nechá táhnout davem. Dokážete jako rodina držet pohromadě nebo se začnete hádat a každý bude mít svůj názor, který bude považovat za nejlepší. Představíme vám hru, u které se budete dobře bavit. Hra se jmenuje Úniková hra exit game Enigmaescape. Můžete si pod tím představit některou z počítačových strategických her, u které budete muset přemýšlet. Zapojit logické myšlení, neboť nehrajete jen na obrazovce u vás doma, ale hru zažíváte na vlastní kůži v herním centru.

enigma-441280_960_720

Hra je určena pro dva až pěti členné týmy, které se musí vypořádat s řešení nejrůznějších úkolů. Hledání ztracených předmětů, které vás povedou k zamčenému zámku nebo číselné kombinaci. Budete řešit složité hlavolamy a šifry. Jeden úkol vás povede k druhému a třetímu, než se dostanete až na samotný konec hry. Hra je časově omezena. Bude vám čas stačit na vyřešení všech záhad?

kruh

Představíme vám jednu hru, kterou si můžete u nás zahrát. Jmenuje se Samara a je ztvárněna podle filmové předlohy Kruh, který vešel na plátna v letech dva tisíce dva. Před absolvování hry doporučujeme shlédnout film, abyste se ve hře lépe orientovali. Je to hororový film. I ve hře jsou zachovány lekavé scény. Stanete se součástí děje, který se odehrává ve městě Kolín, kde záhadně umírají obyvatelé města. Nejsou to jen staří, ale i mladí lidé. Místní koroner nevěří svým očím, když vždy konstatuje úmrtí z důsledku infarktu. Ve své praxi je již dlouho a ještě se s tím nesetkal. Vše má za následek záhadná videokazeta. Ta všem kteří si jí pustí předpoví smrt. Vaším úkolem bude shlédnout kazetu a zamezit dalšímu úmrtí. Budete na to mít odvahu?