Sušičky prádla


Whirlpool FT M11 82B EE

Jedná se o kondenzační sušičku, jenž pojme až 8 kg prádla. Dnes je důležitá i energetická hodnoty, abyste nezaplatili za provoz takového přístroje majlant. Tato disponuje energetickou třídou A++. Postará se o dokonalé usušení prádla pomocí Vámi zvoleného speciálního programu. Na výběr máte ze spousty programů, takže si můžete vybrat přesně podle druhu prádla a svých potřeb. Uvnitř disponuje kvalitním motorem, na který dostanete záruku 10 let. Nesmíme zapomenout i na vzhled. Ten je moderní, ale i zároveň jednoduchý. Hned po prvním prohlédnutí si všimnete LCD displeje pro pohodlné ovládání.
buben sušičky

Beku DPY 8506 GXB1

Můžete v ní také usušit až 8 kg prádla, což je naprosto dostatečné. Volit můžeme z 16 programů na všechny druhy oblečení a textilu. Dokonce má i lepší energetickou kategorii, než již zmíněná a to A+++. Velkou výhodou vzhledem k úspoře místa je možnost umístění nad pračku pomocí speciálního mezikusu. Pro dobrou přehlednost a ovladatelnost je zde LCD display a vedle něj otočné kolečko pro snadnou volbu daného programu. Disponuje vzduchovými filtry, jenž musíte občas vyčistit, aby stroj správně fungoval. Nebaví Vás žehlit? Tak právě pro Vás je tu program Snadné žehlení. Samozřejmě díky tomu nebude textil vůbec nevzhledně pomačkaný.
Sušení prádla

AEG AbsoluteCare T8DBG68SC

Jedná se o něco dražší přístroj s cenou okolo 17 000 Kč, ale za to nabídne více muziky. Výrobce zaručuje maximální šetrnost, a proto do něj můžete vložit veškeré oblečení z různých materiálů. Má i speciální technologii sušení za nízkých teplot, což hodně ušetří na spotřebě. Uvnitř jsou i speciální senzory, které sami zjistí vlhkost a následně určí celkovou dobu programu. Filtr je dost kompetentní, díky dobrému přístupu pro čištění a dosahuje dobré životnosti. K tomu vývojáři přidali i zvětšený tok vzduchu. Až na pár malých drobností sklidila od uživatelů velice dobré hodnocení. Navíc má velice kvalitní motor, u kterého je opravdu velice malé riziko závady.