První co vidíte, když vstoupíte do bytu

První co spatříme, když vejdeme do bytu, je nejčastěji nějaká chodba. Většinou se zde nachází věšáky nebo rovnou nějaké skříňky. Větší či menší, záleží vždy na prostoru. Jak ale dosáhnout toho, aby byl prostor kompletně využitý a ještě to vypadalo třeba i hezky? Všude ty rozházené boty, na věšácích plno bund a pověšených mikin. V některých případech to chce rovnou rekonstrukci, ale proč zacházet tak daleko. Může bohatě postačit krásná a nová skříň. Nepodceňujte sílu obyčejné skříně, protože i ta může vypadat velice vzhledně a luxusně. V dnešní době se vyrábí i designové prvky, které doladí chodbu k dokonalosti a vytvoří pocit útulného přesto velice moderního prostředí. Jedna nová skříň a Vaše chodba se může proměnit v neobyčejnou předsíň.

chodba a nábytek

Vestavěné skříně aneb výrobky přímo na míru

Pokud sháníte skříň opravdu dle svých finančních, prostorových a moderních možností, pak jistě využijete již před připravené projekty, které se Vám přizpůsobí velice rychle na míru.

Elegantní, hezká a vkusná. Přesně taková je předsíň tohoto typu. Chcete ji také využít? Toužíte využít celkový prostor a prakticky ho uspořádat? Chcete, aby byl moderní, svěží a otevřený, přitom si zachoval praktické vlastností jako velkou skříň a vše potřebné? V tom případě možná využijete sestavu předsíně0070 sten-skrine.cz.

vnitřní prostory a chodba

Domy a velikosti aneb na velikosti záleží

V některých domech můžeme vidět více prostoru, proto lze v těchto případech vyrobit šatní skříň přímo na míru. V jiných se setkáváme s nedostatkem prostoru, kde je zapotřebí využít každičkého centimetru a použít materiály a barvy tak, abychom celý prostor neuzavřeli, ale aby zůstal otevřený, lehký a svěží. Obzvláště to platí v případě, že se jedná opravdu o nějakou část chodby, kde většinou nemáme ani okna, maximálně trochu prosklené dveře. V bytech o tom nemůže být ani řeč, tam většinou chodba spojuje všechny místnosti a je v panelovém domě stavěna tak, aby byla uprostřed, takže tam nebývá ani dostatek světla. Vše se však dá vyřešit vhodně zvoleným nábytkem.