Jak si užít koncert

…a nezbláznit se. Ona Vám totiž špatně zvolená možnost, ale taky smůla, dokáže pěkně zkazit celkový dojem. Ať máte svého interpreta rádi, jak chcete. 

Místo na stání

Nebývají k dispozici u všech typů hudby a koncertů. Přeci jen, jdete-li na koncert klasické hudby, tak asi nebudete stát. Ale že Vás hudba může zvednout ze sedadel, to tedy může. Na Karla Gotta jsou také většinou jen místa k sezení, ale když se blíží finále, tak spousta lidí opouští svá místa a křepčí pod pódiem.
na koncertě na ramenou

Budete-li ale chtít vyrazit na koncert, kde jsou místa k stání, a bude se jednat o hudbu, na kterou se dá tančit nebo takzvaně pařit, tak je rozhodně berte. Jdete tam kvůli zážitku a hromadnému sdílení pozitivní energie z koncertu a k tomu ten tanec pak patří. Také tím spálíte nějaké ty kalorie a to se počítá. A můžete i navázat nějaký vztah s někým z okolostojících. Příležitostí na to během 2-3 hodin, co takové koncerty trvají, budete mít dost.

Jste-li skalní fanoušek nebo fanynka Vašeho interpreta, tak víte, že pokud ho chcete vidět z prvních řad, musíte přijít v dostatečném předstihu a místa si zabrat. Ze začátku můžete ještě na ploše třeba sedět, později se již budete ve stoje tlačit, ale vyplatí se dorazit brzo. A moc nepít, ať nemusíte odbíhat na záchod. Vracelo by se Vám špatně zpátky na místo.

Nevýhodou míst na stání bývají vyšší osoby před Vámi, které Vám brání ve výhledu a také občas nedýchatelný vzduch. Kouření a riziko propálení bundy již naštěstí v halách nehrozí, ale při venkovních koncertech si na to dávejte pozor.
zábava na koncertě

Místa na sezení

Chcete-li si užít koncert v klidu, aniž by do Vás někdo vrážel a šlapal Vám na boty, tak je to pro Vás to pravé. Můžete si vzít s sebou třeba kukátko, je-li to dovoleno. Nemusíte přijít o hodinu dříve, protože máte místo rezervované a odbíhat pro občerstvení nebo na WC můžete, jak je Vám libo.