Naučte se správně malovat

Pro profesionální líčení vůbec nemusíte absolvovat školu ani půlroční kurz – pokud z toho samozřejmě nechcete mít certifikát. Spousta kosmetických salónů i „domácích“ kosmetiček nabízejí možnost se líčení naučit – ať už individuálně či po menších skupinách.
nalíčená dívka
Nutností je se dopředu objednat, aby si na vás kosmetička vyhradila čas. Menší líčení (a levnější) trvá většinou v rozmezí pár hodin, pro lepší efekt je pak vhodnější vyhledat tu službu, která nabízí celodenní nebo dokonce víkendové kurzy – ale podstatně dražší.
Kurz obsahuje aplikaci make-upu, pudru, stínů, úpravy obočí a řas a cokoliv navíc, na čem se zvládnete domluvit. Některé obsahují rovněž sekci s péčí o pleť a odlíčení. Důležité je vědět, jaký druh líčení preferujete a jaké produkty chcete používat. Kosmetické salóny můžou pracovat se značkou, která vám nevyhovuje nebo aplikovat make-up způsobem, který vy nechcete.
Kosmetička vám rovněž poradí, jak se líčit. Jakou zvolit tužku na obočí, jaké stíny si dávat, jaký odstín rtěnky použít a pro jakou příležitost. Rovněž kromě správné aplikace vám kurz nabídne různé optické vychytávky, které by vás ani ve snu nenapadly. Malování na obličej skrývá spoustu zásadních kroků, které je potřeba znát – stejně jako malování/kreslení na papír. Navíc dostanete rady ohledně produktů, které používáte a můžete se tak odchýlit od masové kosmetiky a vyhledat menší a kvalitnější firmy nabízející dlouhotrvající a lépe vypadající dekorativní kosmetiku.
oční stíny
Cena těchto služeb se většinou pohybuje od 300,- za kratší kurz po 2000,- za kurz celodenní či vícedenní.
Po absolvování budete sebevědomější, krásnější a budete vědět, co si kdy a jak na svůj obličej nalíčit. A přirozeně krásně nalíčená žena je radost pohledět. Především v dnešní době, kdy se do módy vrací nenápadné přírodní francouzské líčení.

Posted in Nezařazené