Muži a jejich vousy. Co o nich prozradí?

Líbí se vám na mužích více vousy nebo raději tvář jako holátko? Někteří muži preferují raději vousy, jelikož jsou považovány za symbol jejich mužství. Hlavně tím tedy vyjadřují svůj styl
a osobnost. Na vše mají vliv ale i trendy.
muž se sebevědomím

Některým mužům vousy opravdu sluší, ale někteří vypadají lépe bez nich. Existuje mnoho způsobů, jak si je mohou upravit.

Patří mezi ně například strniště, které většinou nosí sympatičtí muži. Opravdu nevím, co je na tom pravdy, ale říkávala to už moje babička.

Co říkáte na knírek pod nosem milé dámy? Ten značí elegána, který dodržuje formální pravidla. Mnohdy to ale mužům moc nesluší. Zase záleží jak komu.

Pokud jste někdy viděli muže s plnovousem, mohlo se jednat o modela, jelikož je plnovous nařízený jejich profesí.

Vousy nejsou považovány jen za estetickou záležitost. Dokáží totiž někdy prozradit mnohem více, než si myslíte.

Na druhou stranu si ale zase nemyslete, že jejich udržování je nějaká hračka. Je opravdu nutné se o ně starat, jestliže chcete, aby vypadaly opravdu skvěle. Jejich údržba je pomalu hodinová záležitost a někdy dokonce i mnohem delší. Nezabere vám to pouze čas, ale také nějaký ten peníz z vaší kapsy. Není to opravdu žádná legrace a to vám může potvrdit úplně každý muž. Možná by se opravdu vyplatilo, kdyby všichni muži byli jako holátka. Rozhodně by s tím neměli tolik práce.
pohledný muž

Na některé ženy vousy opravdu působí jako magnet. Některé ale preferují spíše úplné oholení, jelikož kůže vyzařuje čistotou.

S vousy můžete velmi experimentovat. Stačí se toho nebát. Nejjednodušší a nejlepší na tom
je to, že když se vám to nebude líbit, nebo budete mít pocit, že se vám to moc nepovedlo, prostě to oholíte a počkáte, než vám vousy opět dorostou. Opravdu není nic jednoduššího.

Pokud byste se rádi dočetli více, pak určitě navštivte .

Posted in Nezařazené