Stačí vědět, kde hledat


Hemeroidy – problém, který postihuje přibližně polovinu populace vzniká v důsledku uspěchaného životního stylu, sedavým zaměstnáním, špatnou životasprávou či nadměrnou konzumací kořeněných jídel. Způsobuje je rovněž vysoký krevní tlak a vedou k nim rodinné dispozice. První pomocí od nesnesitelného svědění je sedací koupel ve výluhu z ořešáku či dubové kúry. Úlevu přinesou čípky , nebo léčivá mast.

viagra

Inkontinence– postihuje především ženy po obtížném porodu či ty, které těžce manuálně pracují. Pokud k samovolnému odchodu moči dochází i při smíchu, kašli či kýchnutí, jedná se o stresový typ inkontinence. Tu jsou nejlepším pomocníkem hygienické absorpční pomůcky. Prevencí je každodenní posilování svalů pánevního dna.

Vaginální mykóza– příčinou jejího vzniku bývá narušení poševní mikroflóry v důsledku přemnožení kvasinek. Mikrobiální nerovnováhu způsobují infekční onemocnění, užívání hormonální antikoncepce a antibiotik, chlorovaná voda v bazénech, cukrovka, nadměrná konzumace sladkostí a obezita. S tímto nepříjemným onemocněním se mohou potýkat i muži. A vzájemně si jej s partnerkou přenášet. Aplikace léčebného gelu u žen a masti u mužů, pomáhá tento problém vyřešit.

prášky

Porucha erekce –problém, kterým podle výzkumů trpí až čtyřicet procent všech mužů starších čtyřiceti let. V mnoha případech je porucha způsobena kombinací psychických a fyzických problémů. Mezi ty fyzické patří cukrovka, nemocné srdce, vysoký krevní tlak, rakovina prostaty, nebo užívání léků, které mají vedlejší účinky. Mezi psychické příčiny patří většinou stres, přepracování, nebo emoční nevyrovnanost. Porucha erekcese dá léčit pomocí potravinových doplňků, hormonální léčbou či injekcemi. Pokud se chcete dozvědět o nejnovějších způsobech pomoci, na internetových stránkách najdete potřebné informace.

Posted in Nezařazené