Fólie na vnitřních stranách autoskel nejsou jen módní výstřelek

Když se začala vyrábět osobní vozidla pro běžné spotřebitele, nikoho z výrobců nenapadlo osazovat karosérie tmavými skly. V té době to ostatně také nemělo pádný důvod, protože kdo si pořídil automobil, spíše se chlubil a těšilo jej, že si lidé v jeho okolí jeho osobu spojují s vlastnictvím vozidla. Jízda v autě tehdy byla svým způsobem reklamou a ukrývat se uvnitř s tím, že nikdo nepozná, kdo ve voze vlastně sedí, by bylo kontraproduktivní.

jízda autem

Dnes se však karta obrací. Počet osobních aut na silnicích i na parkovištích neustále roste a stávají se z nich předměty běžné denní potřeby. V současné době je v některých rodinách i několik automobilů, resp. téměř každý dospělý člověk usedá za volant, což znamená, že se s trochou nadsázky řečeno, všichni potkáváme v silničním provozu. To ovšem znamená, že dochází k nepříjemnému jevu naprosté ztráty soukromí. V podstatě každý má dnes možnost monitorovat váš pohyb za volantem, a to může přinášet mnoho nepříjemností a někdy i nebezpečných situací.

boční sklo u auta

Přichází čas zaměřit se na autofólie prodej http://www.nanofilms.cz/ a stát se méně nápadnými. Tmavá fólie z vnitřní strany autoskla zaručuje naprostou anonymitu a zejména nedovoluje nikomu zvenčí zjistit, koho v autě přepravujete, a co se ve vozidle odehrává. Proč dávat příležitost některým lidem, co jsou nepříjemně zvědaví, až vlezlí, aby zjistili, že s vámi cestuje krásná dívka, anebo že odjíždíte s dětmi na dovolenou?

Jakmile vnější pozorovatel zjistí, že máte na autě tmavá skla, odradí jej to od dalších pokusů šmírování a obrátí se jinam, na méně zabezpečenou „oběť“. Tmavé sklo, to je zkrátka něco jako jízda v nočních hodinách, kdy je Měsíc v novu, a kdy je rovněž obtížné zjistit podrobnosti o posádce automobilu. Podstatné ovšem je, že zatímco dovnitř auta není vidět, vy uvnitř vidíte to, co se odehrává venku, velmi zřetelně.