Vánoce v pohodlí domova

Ani ne za měsíc tady po roce opět máme vánoční svátky. Vánoční čas právě nastává první adventní nedělí, kdy lidé začnou zdobit své domovy. A co si budeme nalhávat, je to všechno především o světýlkách a roztomilých dekoracích. Světýlek to chce mnoho a čím více, tím rozhodně lépe. Na baterky nebo na elektřinu, je to jedno, hlavně, že to bude svítit, blikat a zažehne to vánoční atmosféru ve všech srdcích, nejenom těch dětských, ale i těch dospělých. Nemusí to být jenom v oknech, ale můžete rozzářit i přímo váš interiér použitím těch správných vánočních dekorací. Nejvíce se k Vánocům hodí červená, zelená, zlatá nebo stříbrná barva. Viděli jste vánoční filmy? Uvědomili jste si někdy, že je v nich záměrně využito těchto barev? Není divné, že Kevin McCallister má doma jenom červené nebo zelené doplňky? Právě proto z filmu Sám doma dýchá ta pravá vánoční atmosféra. Američané to prostě umí.

béžová lampa

Rozsviťte světýlka a oči vašich dětí

Věnujte pozornost tomu, že právě pozornost těch nejmenších upoutají především světýlka. Vytváří totiž útulnost a teplo domova. Tím se tak lépe budeme dětem vstřebávat duch Vánoc. Pořiďte si domů nejrůznější dekorační lampy, keramická soška anděla položená ke zbývajícím vánočním dekoracím také bude vypadat naprosto bombasticky vánočně. Samozřejmě to všechno ještě dokouzlí vánoční stromeček se světýlky, a hlavně s dárky, ale na to je ještě čas. Prozatím si pojďme užívat atmosféry začínajícího adventního období.

černá křídlla andélů

Na výlet to nikam asi nebude vzhledem k situaci s oním onemocněním, které nám souží životy už dva roky, ale proto si to pojďme v domácím prostředí udělat ještě hezčí a útulnější, aby nám to dělalo radost a našim nejbližším také. On ten vánoční čas je také především o tom trávení času s našimi blízkými, který bychom si měli patřičně užít, a hlavně si ho vážit, protože to nejsou ty hmotné dárky, co je nejdražší, ale právě zdraví a společné zážitky.