Takhle poznáte, že vás podvádí!

Nevěra. Málokdo se jí vyhne, málokým nezacloumá. Můžete mít jistotu, že s ní váš partner, milenec nebo manžel nesvádí boj? Nemůžete! A proto buďte ve střehu a všímejte si těchto osmi věcí!
Samozřejmě, nevěru prozrazují podezřelé věci. Chodí domů pozdě, používá nový parfém, je tajemný jako hrad v Karpatech. Nebo je to celé úplně jinak!?
 rtěnka na límečku
1. Zájem o vzhled a šatník
Většina lidí chce vypadat co nejlépe, když se pustí do nového vztahu. Náhlý, větší zájem o jeho vzhled je špatným znamením. Pravděpodobně se objevil někdo jiný, na koho se muž snaží udělat dojem.
 
2. Nevěru má v genech
Odborníci se shodují, že všichni jsou podvědomě ovlivněni chováním našich rodičů, ať už pozitivně či negativně. Jedná se o extrémy. Buď váš partner bude nejvěrnější chlap na světě, protože si pamatuje, jaký dopad měl poměr jeho otce na rodinu, nebo si bude myslet, že podvádění je naprosto normální. Už se vám svěřil, jaký má na úlety názor?
 naštvaní v posteli
3. Už to kdysi udělal
Lidé mají tendenci opakovat se, myslí si nejeden odborník. Proto jestli už jednou nevěrný byl a teď se chová „podezřele“, pravděpodobně v tom lítá znovu. Největším ukazatelem budoucího chování je chování v minulosti. Pakliže dotyčný podváděl svého posledního partnera, je jen otázkou času, než to zkusí i u vás.
 
4. Chválí kamarády
Ovlivňují ho kamarádi? Chválí je za jejich milostné „přešlapy“? Tak pozor! „Lidé s podobnými hodnotami mají tendenci se podporovat. Jestli jeho přátelé podvádějí své partnery a on je na jejich straně, není to dobré znamení. Opravdu má čisté svědomí?
 
5. Méně času s vámi
Vyhýbá se vám? Rozvíjí intimitu a pocit bezpečí někde jinde! A nejspíš o vás ztrácí zájem. Kdy se bát? Kombinace s jinými „červenými vlajkami" (nový šatník, utajené hovory a podobně) nevěstí nic dobrého!
 
6. Náhlá pozornost
Květiny, dárky a jiná „vykoupení“? Pocit viny může být pro nevěrníka opravdu silný! Někdy náhlé dárky nemusí být důvod k obavám, nicméně znovu platí, že spolu s dalšími příznaky nevěry je to víceméně jasná věc.