Na detailech velmi záleží

Pořízení většího bytu už bylo pro vaši rodinu nezbytné. Konečně budou mít děti samostatné a dostatečně prostorné pokoje a vy se nejvíce těšíte na kuchyni, kterou si zařídíte přesně podle vašich představ. Už máte rozmyšlené, jak úžasně bude vaše nová sestava vypadat i jaké si pořídíte spotřebiče, aby vám co nejvíce ulehčily namáhavou práci při vaření. A pak se vypravíte do obchodních řetězců a prohlížíte si hotové sestavy kuchyňských linek, nebo se z předem připravených modulů snažíte poskládat tu vaši vysněnou.

kuchyně

Nastává první zklamání. Napadá vás, že takto jste si rohovou skříňku nepředstavovali a že mezi dřezem a myčkou nechcete mít velkou vzdálenost a že vedle lednice potřebujete hned odkládací prostor. Celá řada detailů je v konkrétním již hotovém provedení zcela jinak, než jste plánovali.

Než přistoupíte k celé řadě kompromisů, které budou znamenat, že nebudete s výsledkem perfektně spokojeni, zvažte druhou možnost. I dnes je výroba kuchyní velmi žádanou službou a to proto, že zákazníci dostanou sestavu, která nejlépe odpovídá jejich potřebám.

V menších bytech v sídlištní zástavbě je kuchyně na míru dokonce nutností. Bude vám záležet na každém centimetru a na efektivním využití plochy místnosti včetně míst v rozích a u stropu. Při plánování rovněž velmi oceníte rady a zkušenosti odborných pracovníků, kteří mají v realizaci kuchyní mnohaletou praxi a pomohou vám i s praktickým rozmístěním spotřebičů.

interiér

Vaši kuchyňskou sestavu nejprve uvidíte na vizualizaci, která vám pomůže s doladěním všech nezbytných detailů. Samotná realizace u vás v bytě už je otázkou jen několika málo hodin. Již brzy budete vařit první výbornou večeři, nebo péct váš oblíbený koláč a zvát rodinu a přátele na kolaudaci nové kuchyňské sestavy. Už jste si vybrali dekór pro vaše nové skříňky?