Moderní a netradiční


Vybrat pozemek není jednoduché
Jistě se pohybujete v nabídkách realitních kanceláří už nějaký ten pátek, pokud hledáte stavební pozemek. Najít ten pravý může trvat velice dlouho, protože ne vždycky realita koresponduje s tím co je v inzerátu nabízeno. Od koupě pozemku se odvíjí všechno – jde v podstatě o váš budoucí život. A nikdo nechce koupit nevhodný pozemek, se kterým budou jenom problémy. Pozemek se vám musí nejenom líbit, ale musí být dostatečně velký, a hlavně na něm nesmí váznout exekuce. Detailní informace o pozemku o který máte zájem zjistíte na katastru za poplatek 100 Kč. Nepodceňujte to a opravdu si na úřad zajděte.

projekt domu

Ideální pozemek je blízko města či vesnice, kde je nějaká občanská vybavenost. Přemýšlejte do budoucna nad tím jak se vám v lokalitě bude žít, zda je zde alespoň obchod nebo škola či školka, protože pokud budete odkázaní jenom na auto, v důchodu to může být problém. Dobrý pozemek má tvar obdélníku nebo čtverce, protože na takových pozemcích se nejlépe staví a také se snáz udržuje. Musíte si ohlídat i územní plán, ve kterém najdete zda se na pozemku vůbec stavět dá. Mnoho lidí totiž prodává nějaký pozemek který označují za stavební, ale podle územního plánu se na něm ještě stavět nedá, a na změnu můžete čekat roky.

stavba domu

Našli jste ho?
Pokud už pozemek máte, nejspíš řešíte jak dům postavit. Někdo sebere odvahu a jde stavět svépomocí, což ale není řešení pro každého. Je spousta lidí, kteří si dům postavit nedokážou, a tak hledají stavební firmu. U nás máte záruku kvality a spolehlivosti, jak si můžete přečíst v recenzích od našich klientů. Vybrat si u nás můžete dům na klíč. Velice oblíbený se stal bungalov 5 kk do l, který vám nabídne moderní technologie, moderní vzhled i netradiční půdorys. Váš může být jako dřevostavba nebo zděný dům z porobetonu. Volba je jen na vás.