Kokosové chipsy si zamilujete stejně tak, jako další sušené plody

Zdravá výživa zažívá v posledních letech obrovský boom. I přesto, že se snažíte žít co nejdravěji, můžete samozřejmě i tzv. mlsat. Ideální volbou se pro vás mohou stát například sušené plody. Na trhu jich je k dispozici opravdu nepřeberné množství, ze kterého si zaručeně vybere i ten nejmlsnější jazýček. Mezi ty nejoblíbenější patří i kokosové chipsy, které si zaslouží vaši pozornost.

Při konzumaci sušených plodů rozhodně nemusíte mít výčitky svědomí. Vybírat můžete z ovoce, ořechů, ale i zeleniny. Možností máte více než dost. K dostání jsou jednak produkty v BIO kvalitě, ale rovněž i takové, které jsou nejrůznějšími způsoby dochuceny či upraveny. Různé způsoby úpravy a sušení navíc vytváří jedinečné chutě a konzistence, takže se máte vážně na co těšit.

Kokosový ořech

Kokosové chipsy musíte vyzkoušet i vy

Kokos patří k oblíbeným ořechovým plodům. Jeho typickou, a především výraznou vůni, stejně tak, jako jeho chuť, zná snad prakticky každý z nás. Z dužiny kokosových ořechů jsou vyráběny i zmiňované kokosové chipsy. Ty kromě mlsání můžete využít například i v kuchyni při přípravě nejrůznějších pokrmů a dezertů, kterým dodají jedinečnou chuť.

Kokosové chipsy zaujmou nejen milovníky kokosu. Mají zajímavou chuť a jsou samozřejmě bezlepkové a také vhodné i pro vegany. Takovéto chipsy se pyšní například i vysokým obsahem vlákniny, prospěšných tuků, bílkovin či vitamínů a minerálních látek. Jejich konzumace tak pro vás bude prospěšná.

Kokos v dezertu

Sušené plody si zamilujete

Sušené plody patří k produktům, které si díky jejich chuti skutečně zamilujete. Mnohé z nich jsou pro lidský organismus velmi prospěšné. Lze je přidávat do pokrmů při jejich přípravě či je u sebe nosit a využívat je jako rychlé a výživné svačinky. Sušené plody mají navíc poměrně dlouhou trvanlivost, takže se vám rychle nezkazí jako klasické ovoce.