Jedinečný zážitek nejen pro Vaše děti

Prožívat každoročně tu úžasnou událost, že jsou Vaše děti zase o další ten rok starší, nemusíte pouze v rodinném kruhu doma nebo na Vaší zahradě. Můžete svým dětem dopřát něco nového a naprosto originálního a netradičního, skvělou skákací zábavu, kterou si samozřejmě užijete i Vy a zbytek Vaší rodiny nebo všichni pozvaní kamarádi Vašich dětí. Oslava narozenin Brno v naší skákací aréně je nezapomenutelným zážitkem a dobrodružstvím, které ocení každé dítě.
přání k narozeninám
Oslava narozenin Brno v JumpParku, který skýtá velké množství vyžití pro všechny věkové kategorie je prostě jedinečným zážitkem. Samozřejmě nejste omezeni pouze aktivním pohybem, můžete si u nás i posedět. Nabízíme Vám posezení v průběhu skákání, ale i po skákání a samozřejmostí je možnost skákání s trenérem, kterého doporučujeme u menších dětí a také při větším počtu dětí.
Je jen na Vás, jestli využijete naše služby kompletně tedy i s možností cateringu, který Vám můžeme zajistit, nebo si přenesete vlastní pohoštění a samozřejmě dort. U našeho baru se můžete občerstvit různými nápoji, kávou či čajem, pro děti je připraveno i dětské šampaňské a různé malé drobnosti a sladkosti. Uvidíte, že na oslavu narozenin Brno Vaše děti nikdy nezapomenou a užijí si ji na sto procent.
panáčci a trampolína
Jak tedy vidíte, oslava narozenin nemusí být jen nudná a obyčejná, ale může být naprosto výjimečná, jedinečná a ohromující. Spojení posezení s přáteli a rodinou s aktivním pohybem a zábavou je naprosto dokonalou kombinací jak pro Vaše děti, tak i pro Vás dospělé. Ano, přesně tak, v naší skákací aréně si mohou zábavu užít naprosto všichni. Kromě všemožných skákacích atrakcí pro vás máme připravenou možnost si zahrát třeba živý stolní fotbálek či basketbal nebo vybíjenou.
Plno skvělých a zábavných atrakcí prostě najdete u nás na jednom místě. Přijďte si užít i Vy.