Instalatérské služby Nonstop

Instalatérství nonstop je v dnešní době obzvlášť žádanou službou. A není se čemu divit. Jen málo kdo si troufne ručně namontovat umyvadlo nebo toaletu tak, aby daná věc sloužila ke svému účelu. Nemluvě pak o rozvodu odpadů, na které by se přece jen měl raději podívat odborník. Mohou však nastat i chvíle, kdy je pomoc profesionála doslova vyžadována, např. v případě úniku plynu či havárie.

Je proto krajně nepříjemné, pokud dotyčný instalatér z nějakého důvodu nemůže přijet. Jenže co v takové chvíli dělat? Kam se obrátit? Bude vůbec možné přijet rychle? A kolik, že Vás to bude stát? Pokud hledáte odpovědi na tyto otázky, tak vězte, že je tu komplexní odpověď na všechny.

plumber

Tou odpovědí je rodinná firma A. K. Servis. Tato firma je dlouholetou špičkou ve svém oboru. Nic není překážkou. Krom běžných instalatérských prací jako je zapojení praček, myček, umyvadel, toalet, sprchových koutů apod., provádí také opravy rozvodů, odpadů, plynařské práce, havarijní servis, ale i drobné zednické práce, které zahrnují obložení koupelen a kuchyní nebo oprava omítky. Žádným problémem není ani kompletní rekonstrukce bytových jader i výmalba bytu.

A co, že je na této firmě tak skvělého? Fakt, že její služby jsou dostupné NONSTOP! Každý den, včetně svátků, za které je menší příplatek. K dispozici Vám tedy jsou tito odborníci na slovo vzatí 24 hodin denně. Jejich pokrytí je pro hlavní město (Prahu) a okolí, tedy Středočeský kraj. Tito odborníci jsou schopni přijet v případě havárie i do 60 minut, což, pokud se nad tím zamyslíme je neuvěřitelná rychlost.

instalatér

Dostáváme se k otázce ceny. Přestože firma nabízí opravdu velké množství služeb, jak si lze povšimnout, jejich ceny jsou nízké a tak dostupné pro každého, kdo potřebuje pomoc. Některé jejich služby jsou dokonce ZDARMA. Hledáte-li spolehlivou firmu, se vstřícným přístupem, odborníky, kteří se nebojí ničeho a cenově dostupné služby? Pak neváhejte kontaktovat rodinnou firmu A. K. Servis. Budete mít o starosti míň.