Hypotéka, u které nemusíte dokládat příjmy

Není úvěr jako úvěr. Některé si můžete vzít v bance, jiné od nebankovních společností. A které jsou lepší, ptáte se nejistě? Banky mají jasně daná pravidla, pro někoho je to výhodné a půjčují vlastně všem, kteří jim ale vyhovují, to znamená, že klient musí mít čistý registr dlužníků, žádné dluhy nebo snad exekuce, to je přece nepřípustné, dále musí mít stabilní příjem a to dostatečně vysoký na to, aby mu byl úvěr schválen. Pokud nemáte žádné problémy, tak vám bez problémů půjčí.

čekání na schůzku

Jiné je to v případě, že máte problémy. Dluhy, exekuce nebo jen záznam v registru dlužníků, který vám bude vymazán až po několika letech. Nedostatečný příjem na extrémně vysokou hypotéku, to všechno vám bude házet klacky pod nohy, ale i s tím se dá něco dělat, protože soukromé společnosti mnoho těchto „nešvarů“, tolerují a jsou ochotny vám půjčit i za předpokladu, že máte už nějaký ten finanční problém nebo záznam.

A pak je tu ještě poslední otázka a tou je dokládání příjmů. Ne každý klient banky nebo soukromé společnosti totiž chce dokládat své příjmy. To je zbytečně komplikované a složité a navíc to hned všichni budou vědět u vás v práci. Nechcete se s těmito osobními záležitostmi nikomu svěřovat, protože to je prostě vaše věc, jestli potřebujete úvěr? Pokud nechcete chodit za zaměstnavatelem pro různá potvrzení, můžete si vyřídit finanční produkt, který se nazývá hypotéka bez doložení příjmu https://www.hypoteka-bez-registru.net/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/.

žena venku sedí

S tou máte jistotu, že nebudete dokládat žádné své výdělky. Celkové vyřízení je totiž daleko snadnější, než je tomu v případě banky. Nikdo se nebude ptát, na co peníze potřebujete, prostě je použijete na to, co budete chtít. Můžete s nimi splatit dluhy, ale také postavit dům, můžete odjet na měsíc na dovolenou nebo také vyplatit bratra z dědictví.

Žádost se vyřizuje přes internet a jedná se o velice rychlý schvalovací proces. Stačí vlastnit nemovitost, nebo ručit nemovitostí třetí osoby. Z ní získáte určitá procenta. Pak už jen dohodneme dobu splácení a výši splátek tak, abyste je dokázali splácet.