Americká hypotéka bez registru – peníze pro všechny a na cokoliv

Potřeba peněz často vede k tomu, že se snažíte získat nějaký úvěr v bance. Na nižší částky jsou nejlepším řešením spotřebitelské úvěry, ale pokud potřebujete částky vyšší, tak by to chtělo jiný vhodný úvěrový produkt.
Na vyšší částky jsou nejlepší hypotéky a na trhu jsou produkty z této sféry jak účelové, tak i bezúčelné. V prvním případě jde o hypotéku určenou pouze na bydlení a v tom druhém můžete peníze využít na cokoliv.

peníze

Velice populární se stává americká hypotéka bez registru. S ohledem na registry se v tomto případě jedná o produkt nebankovních společností, které jsou shovívavé vůči klientům, kteří mají nějaký ten záznam v registrech dlužníků. Jedná se o registry jak bankovní, tak i nebankovní nebo registr SOLUS.
Peníze právě z americké hypotéky je možné využít na veškeré vaše potřeby a nemusíte tak dokládat ani účel jejich využití.

Výhodné podmínky jako v bance

Pokud máte obavy z toho, že se vám může tento úvěr prodražit, protože se jedná o produkt nebankovní společnosti, tak obav se můžete hned zbavit. Vždy záleží na individuálních podmínkách a požadavcích klienta, ale většinou se cena takového úvěru přibližuje těm bankovním. Můžete tak získat úvěr s úrokem již od 4%.
V každém případě je potřebné splnit podmínku, kterou je ručení nemovitostí. Nemovitost bude zastavena ve prospěch dané společnosti a to až do doby úplného splacení dlužné částky. Je možné také splacení dříve a dokonce bez sankcí.
Dobu splatnosti si jinak můžete nastavit až na 30 let.

česká koruna

Vzhledem k tomu, že peníze je následně možné využít na cokoliv, tak můžete počítat třeba i s řešením dluhů nebo exekucí. Je to nejčastější problém, který klienti řeší a nebankovní společnosti se snaží i v těchto případech podat pomocnou ruku.
A kromě dluhů a exekucí můžete peníze využít na nákupy zařízení, spotřebičů, dovolené či třeba k podnikatelským účelům.