Hypotéka, která není určena pouze na bydlení?


Zdá se vám to jako vtip, že by mohla existovat i hypotéka, která není určena pouze na financování bydlení? Bude pro vás zřejmě příjemným překvapením, že se o vtip nejedná, protože na trhu je ještě další produkt tohoto charakteru, a sice americká hypotéka.

kalkulačka

Čím dál tím více oblíbený finanční produkt, který vyhledává spousta klientů právě kvůli přísným podmínkám běžných hypoték a především z toho důvodu, že peníze z ní můžete využít na cokoliv. Zbavíte se tím povinnosti dokládat účel využití peněz, takže se vás na to již nikdo nebude ptát a vy si tak bez problémů můžete pořídit nábytek, auto či cokoliv dalšího co vás nebude stát jen pár tisíců. Často jsou získané peníze využívané také na splacení dluhů nebo exekucí.
Která banka či nebankovní společnost a produkt jsou pro vás nejvýhodnější a jestli máte šanci takový úvěr získat, vám v pohodlí domova vypočítá americká hypotéka kalkulačka.

Jaké výhody z tohoto úvěru plynou?

Kromě toho, že nemusíte dokládat účel využití peněz a peníze tak můžete využít na, co jen chcete, tak další výhodou je rychlé vyřízení a to především u nebankovních společností. Čeká vás méně administrativy než u klasické hypotéky určené na bydlení a tím ušetříte spoustu času.
Možnost splacení úvěru dřív a bez sankcí je další výhodou, kterou oceníte v případě, že se zavážete splácet úvěr na 30 let a vaše finanční situace se mezitím zlepší natolik, že budete moct úvěr vyplatit mnohem dříve.
Oceníte také nejen možnost získat mnohem vyšší částku, než je tomu u spotřebitelských úvěrů, ale také nižší úrok.

projekt

U nebankovních společností můžete tento úvěr získat také s nižšími příjmy či záznamem v některém z registrů dlužníků. Otevře se tak příležitost nejen klientům s vysokou bonitou.
Peníze je možné využít také na konsolidaci půjček a vylepšit tak svoji finanční situaci.
Podmínkou, kterou musíte splnit tak jako i u běžné hypotéky je ručení formou zástavy nemovitosti. Často je možné použít k zástavě i nemovitost třetí osoby, která k tomuto účelu dá písemný souhlas.