Chuť, která nepotřebuje vylepšit

V současné době už se mnohem více zabýváme výběrem potravin. Dáváme si v obchodech pozor na zemi původu, čteme složení na etiketách a jsme velmi pozorní při výběru jídel, která nabízíme svým dětem. Pokud jste i vy takto pečliví a věnujete dostatek času správnému výběru, jistě víte, na co se zaměřit. Pomoci s výběrem vám může i označení zboží nálepkou bio, nebo organic, které se již velmi často objevují na tržištích i na pultech supermarketů. http://itesco.cz/prodejny/4/supermarket

sklenice
 
Největším problémem bývají nejrůznější emulátory, barviva a zvýrazňovače chuti nebo vůně. Děti jsou konzumací tohoto druhu potravin mnohem ohroženější než dospělí. Při každém nákupu pro děti, tak musíme být pečliví.
 
Velkým problémem jsou především nápoje, a to dokonce ty, které jsou přímo určeny dětem. V takových nápojích se objevuje nejen mnoho cukru, ale především nejrůznější barviva a zvýrazňovače chuti. Jaký tedy vybrat nápoj, aby dětem chutnal, ale abychom jejich organizmus nijak nezatížili? Nejlepší cestou je samozřejmě, pokud naučíme děti pít čistou vodu. Bohužel však touha po sladké chuti je silnější a my musíme hledat vhodný nápoj.
 
Tady pomůžou https://www.nakliceno.cz/cerny-rybiz-sirupy/. Jsou pečlivě a poctivě připravené podle domácích receptur a nenajdete v nich žádné škodlivé chemické látky. Při jejich výrobě je velmi dbáno na výběr surovin a jejich chuť je perfektní natolik, že není třeba ji nikterak zvýrazňovat, nebo dochucovat.

dítě
 
Domácí limonády jsou k dostání v širokém sortimentu a vy tak máte možnost ochutnat celou řadu příchutí a každý člen domácnosti může mít tu svou. Určitě nezůstanete jen u objednání jedné lahve domácího sirupu a brzy si je zamilujete natolik, že je budete nakupovat i pro své blízké. A proč taky ne? Originální skleněná láhev a v ní poctivá domácí limonáda. Není to krásný dárek?

5/5 - (3 votes)